Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Pořadatelé a kontakty

Pořadatelem série FFestivalů je neziskové občanské sdružení SFK Avalon o.s., založené v r. 2001 členy sci-fi klubu Avalon (od r. 1994). Cíle a prostředky sdružení jsou popsány ve stanovách SFK Avalon. Prostor pro spolupráci je otevřen pro jednotivce Chci pořádat i pro společnosti a organizace Chci pomoci nebo Partnerství.

SFK Avalon má dva zaměstnance. Ostatní pořadatelé, vedoucí programových linií a autoři pořadů připravují a realizují festivaly ve svém volném čase. Za stovky hodin dobrovolné práce dostávají jen symbolickou odměnu. Příjmy festivalu věnují zlepšování programu, organizace a technického zajištění. Partneři festivalu zajišťují část programu a ceny do turnajů, pomáhají s propagací, částečně přispívají na provoz herny, účast hostů a podobně. Většinu programu dobrovolně zajišťují desítky fanouškovských klubů a jednotlivců z celé ČR.

Přes dobrovolnický charakter se pořadatelé snaží o profesionalitu a mají zodpovědnost za pronajaté majetky a bezpečnost účastníků. To zvyšuje nároky na dodržování Pravidel účasti. Pomozte prosím i včasným upozorněním na drobné nedostatky, které se dají napravit. Pořadatele ve službě lze poznat dle triček a pořadatelské visačky, mimo službu dle visačky.

Hlavní pořadatelé

Ing. Václav Pravda

ředitel festivalu

Strategie rozvoje, partnerství a spolupráce, celková organizace, budovy, program, web, hosté, marketing, granty, řízení provozu


Iva Pleskačová

ekonomka festivalu

Podpora ředitele a vedoucích festivalu. Účetnictví, administrati-va, zpracování přihlášek a ubytování. Vedení občerstvení.


Ing. Tomáš Bačkovský

zástupce ředitele

Vedoucí heren: PC herna a konzole, deskovky a kartičky, DDR, RPG ..., Starost o partnery. Zastupování ředitele festivalu.


Radek Novický

zástupce ředitele

Vedoucí speciálních úkolů, podpora všech oblastí FF. Zastupování ředitele festivalu.


Marek Augustin

vedoucí recepce

Vedení recepce festivalu. Vstupenky, výdej materiálů, prodej místenek a upomínkových věcí. Informační služby.


Kontakty

      SFK Avalon o.s. (občanské sdružení)
      Na Skřivánku 1283, 583 01 Chotěboř
      IČ: 26543737, DIČ: CZ26543737

      účet CZK: 27-6555380227/0100, Komerční banka Chotěboř
      IBAN: CZ52 0100 0000 2765 5538 0227
      SWIFT: KOMBCZPP

      účet EUR: 2100085418/8330, Fio banka Praha
      IBAN: SK2683300000002100085418
      SWIFT: FIOZSKBAXXX

Pro hlavní kontakt slouží e-mailová adresa info@ffestivaly.cz, pro řešení přihlášek na konkrétní festival recepce@ffestivaly.cz, můžete použít také naše fórum (nezapomeňte uvést kontakt na sebe!). Prosíme, abyste se před odesláním e-mailu s dotazem přesvědčili, že požadovaná informace se skutečně nenachází na našich stránkách. Děkujeme.